אודות

על תחומי מומחיותו העיקריים של ד"ר גרייב נמנים ניתוחי החלפת מפרק הירך בגישה קדמית, ניתוחי החלפת מפרק הברך, ניתוחי החלפה חוזרת של מפרקי הברך והירך וטיפול בזיהום של מפרקים מלאכותיים. 

Facebook

הינכם מוזמנים לעקוב אחרי בפייסבוק ולהתעדכן במאמרים הכי חשובים בנושא מפרקי הברך והירך

YouTube

ביוטיוב תוכלו להתעדכן בכל הפאנלים שבהם השתתפתי ושם אני מדבר על על הנושאים החשובי של בעיות מפרקי ירך ופתרונותיו

הסיפור שלי

ד"ר נביל גרייב הינו מומחה לכירורגיה אורתופדית בדגש על ניתוחי החלפת מפרק ברך וירך וטראומה אורתופדית. את לימודיו עשה בבית הספר לרפואה של הטכניון, ולאחר מכן המשיך להתמחות בכירורגיה אורתופדית במרכז הרפואי רמב"ם, ולתת-התמחות בניתוחי החלפת מפרק בבית החוליםTORONTO WESTERN HOSPITAL שבקנדה. כמו כן, מאחוריו השתלמות בטיפול בניתוחים חוזרים של החלפות מפרק, לרבות זיהומים, מטעם המרכז הרפואי ENDOKLINIK שבהמבורג, גרמניה, ועוד קורסים רבים במרכזים מובילים באירופה.

על תחומי מומחיותו העיקריים של ד"ר גרייב נמנים ניתוחי החלפת מפרק הירך בגישה קדמית, ניתוחי החלפת מפרק הברך, ניתוחי החלפה חוזרת של מפרקי הברך והירך וטיפול בזיהום של מפרקים מלאכותיים. כמו כן, ד"ר גרייב מתמחה ועוסק בטיפול וניתוח של טראומה אורתופדית (כולל שברי מפרק ירך, קרסול, ברך, שורש כף יד וכדומה), וטיפול בבעיות מפרקי הירך והברך לסוגיהם (כולל נמק של ראש הירך או הברך, שחיקה ודרכי שימור המפרקים).

כיום משמש ד"ר גרייב כסגן מנהלת המחלקה האורטופדית בביה"ח רמב"ם, ולשעבר כאחראי על תחום חדרי הניתוח בהנהלת החטיבה הכירורגית, וכאחראי על פעילות חדרי הניתוח של החטיבה האורתופדית במרכז הרפואי רמב"ם, וכמו כן כיועץ תחום מפרקים בקופת חולים מכבי. לאורך השנים שימש כמומחה בכיר בחטיבה האורתופדית (תחום החלפת מפרקי ברך וירך וטראומה) וכמנהל צוות רקמות אורתופדי במרכז הרפואי רמב"ם.

כמו כן, יודגש כי, ד"ר גרייב מקבל מטופלים דרך הביטוחים המשלימים של כללית ומאוחדת בנוסף להיותו יועץ מפרקים ב"מכבי" שירותי בריאות. בנוסף, ד"ר גרייב מנתח בהסדר עם הביטוחים המשלימים של שלושת הקופות הנ"ל.

בנוסף, ד"ר גרייב מקבל מטופלים במרפאות אסותא חיפה (לב המפרץ), השוכנת בשדרות ההסתדרות 55, חיפה. שירותי המרפאה מיועדים למגוון רחב של מטופלים, ובהם:

* אנשים הסובלים מבעיות ניווניות ואחרות של מפרקי הברך והירך, לרבות החלפת ירך בגישה קדמית, והחלפת ברך עם הפרוטזות המתקדמות בעולם.
* ניתוחים וטיפולים משמרים למצבי נמק של ראש הירך, הזרקות מתקדמות לברך ולירך, וכן המלצה והדרכה לשימור המפרקים הללו.
* טיפול באנשים לאחר החלפת מפרקי הירך והברך עם כאבים במפרקים אלו, וטיפול בסיבוכי ניתוחי החלפות מפרקים.
* טיפול, מעקב וניתוח של שברים בגפה העליונה והתחתונה – מיועד לכל הגילאים ולכל סוגי השברים ובמיוחד לשברי צוואר ירך של הגיל המבוגר.

בנוסף לפעילותו במערך הרפואי בישראל, ד"ר גרייב עוסק בהדרכת סטודנטים ומשמש כמרצה למתמחים באורתופדיה במסגרת הפקולטה לרפואה בטכניון. כמו כן, מעביר הרצאות בכנסים מקצועיים בישראל ובחו"ל והינו חוקר ראשי וחוקר משנה במחקרים קליניים בארץ ובחו"ל. ד"ר גרייב הינו חבר בחברה הישראלית לפרקי ירך וברך ובאיגוד הישראלי לאורתופדיה.